Yapay Zekadan Mayıs Sonu ADA, SOL ve LUNC Coin Tahminleri!

Kripto para sektörünün büyük bir kısmı ayılar ve boğalar arasındaki mücadeleye tanık oluyor. Lider kripto Bitcoin 65 bin doları aşamadı ve 62 bin dolara geriledi. Bir çok altcoin de kırmızı bölgede hareket ediyor. Piyasanın Mayıs’ta nasıl bir seyir izleyeceği belirsizliğini koruyor. Bir fikir vermesi adına yapay zekanın SOL, ADA ve LUNC Coin fiyat tahminlerine baktık.

Yapay zeka 31 Mayıs için SOL fiyatını tahmin ediyor

Piyasadaki mücadeleden Solana (SOL) da bir istisna değil. Gerçekten de Solana geçtiğimiz birkaç hafta boyunca kırmızıda hareket etti. Ancak yine de platformundaki Blockchain projelerindeki artış sayesinde ve tıkanıklık gibi (artık çözülmüş) ağ sorunlarına rağmen yılın başından bu yana istikrarlı bir ilerlemeyi sürdürmeyi başardı. Böyle bir bağlamda, kripto izleme platformu PricePredictions’ın gelişmiş yapay zeka algoritmaları, Solana’nın 31 Mayıs 2024’e kadar 147,11 dolara ulaşacağını öngörüyor. Bu da Solana’nın 145 dolarlık mevcut fiyatından hafif bir kazanç anlamına geliyor.

Solana fiyat tahmini 30 günlük grafiği. Kaynak: PricePredictions

Yapay zeka 31 Mayıs için ADA fiyatını tahmin ediyor

Yenilikçi üçüncü nesil Blockchain teknolojisiyle tanınan Cardano (ADA) şu anda zorlu bir piyasa ortamında seyrediyor. Ayın başlarında kısa süreli bir yükselişle fiyatını 0,45 dolardan 0,46 dolara çıkardı. Ancak ADA, o zamandan beri geri çekilerek 0,44 dolar civarında seyrediyor. Hızlı kazançların ardından gelen bu gerileme modeli, Cardano’yu çevreleyen süregelen dalgalanmayı ve yatırımcı belirsizliğini yansıtıyor. Aktif adreslerdeki artış, platforma olan ilginin yeniden arttığını gösteriyor. Bununla birlikte, genel piyasa duyarlılığı ılımlı seyretmeye devam ediyor.

Teknik göstergeler ve işlem hacmindeki kayda değer düşüş, ADA’nın kısa vadeli fiyat beklentilerine gölge düşürüyor. Böylece, mevcut düşüş eğiliminin devam edeceğini gösteriyor. ADA’nın hareketli ortalamalarındaki endişe verici bir ‘death cross’ oluşumu, görünümü daha da karmaşıklaştırıyor. Bu da tipik olarak potansiyel bir satış aşamasına işaret ediyor. Yapay zeka bot’u CoinCodex’e göre ADA için kısa vadeli görünüm biraz iyimser kalıyor. Yapay zeka, ADA’nın 31 Mayıs’a kadar 0,4613 dolara ulaşması bekleniyor. Bu da yaklaşık %3’lük bir artış anlamına geliyor.

Cardano 1 aylık fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Yapay zeka 31 Mayıs için LUNC Coin fiyatını tahmin ediyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasasındaki varlıkların çoğunluğu konsolide oluyor. Terra Classic (LUNC Coin) akışla birlikte ilerliyor. Özellikle de yaklaşık %25 düştüğü yılbaşından bugüne (YTD) grafiğinde kötü bir performans sergiliyor. Ancak yapay zeka (AI) algoritmaları bu ayın sonunda fiyatı için hafif bir iyileşme öngörüyor.

Gerçekten de, LUNC Coin geçtiğimiz birkaç hafta boyunca kırmızı renkte hareket etti. Ayrıca, yılın başından bu yana istikrarlı bir düşüş sürdürdü. Bu düşüş, Terra Classic topluluğunun Blockchain’in doğrulayıcılarının ağda birden fazla doğrulayıcı başlatmasını önlemeye yönelik bir teklife karşı oy kullanmasıyla devam etti. Bu bağlamda PricePredictions’ın yapay zeka algoritmaları LUNC Coin fiyatının 31 Mayıs’a kadar 0,000105 dolara ulaşacağını öngörüyor. Bu da yazı sırasındaki 0,0001036 dolarlık LUNC Coin fiyatından hafif bir artışı temsil ediyor.

Terra Classic fiyat tahmini 30 günlük grafiği. Kaynak: PricePredictions

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir